Poniedziałek, 21.1.2019

Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Zasady przyznawania dofinansowań ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zadań z zakresu rehabilitacji społecznej w roku 2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Tczewie informuje, że w dniu 27 listopada 2018 roku Zarządzeniem nr 16/2018 Dyrektora PCPR w Tczewie zostały przyjęte zasady przyznawania dofinansowań ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zadań z zakresu rehabilitacji społecznej w roku 2019. Zasady przyznawania dofinansowań na 2019 rok zostały umieszczone na stronie internetowej: www.pcpr.tczew.pl oraz na tablicy Ogłoszeń w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie, ul. Wojska Polskiego 6.